,

زنجیر پستانک مایا

maya

شناسه محصول : 1006

8,800 تومان

زنجیر پستانک مایا

زنجیر پستانک مایا (Maya) با طراحی هوشمند و قابلیت نصب سریع بر روی لباس کودک. گیره مخصوص جهت امکان نصب آسان با استفاده از یک دست . جلوگیری از افتادن و گم شدن پستانک. محافظت از پستانک در مقابل میکروب ها و گرد و خاک. مناسب انواع پستانک ها.

با تمام  اشتیاقی که کودکان اکثرا به پستانکشان نشان می دهند اما بسیار دیده ایم که آن را پس از استفاده به گوشه ایی پرتاب می کنند و پستانک هم که آغشته به بزاق کودک است و قابل دریافت انواع و گونه های مختلف آلودگی های محیطی ، در این شرایط داشتن یک زنجیر پستانک مایا (Maya) راه حل این کارماجرا است.از آن جایی که کودکان ذاتا به مکیدن علاقه دارند و آرامش آن ها در هنگام خوابیدن یا آرام کردن آن ها تا آماده شدن برای شیردهی و یا آماده کردن شیشه شیر،توسط پستانک صورت می گیرد، انتخاب یک پستانک با کیفیت که متناسب با فرم فک کودکان و از مواد مرغوب ساخته شده باشد دارای اهمیت فراوانی است. در همهمه هزینه های اضافی برای خرید لوازم کودک، زنجیر پستانک مایا با کیفیتی عالی یک خرید به صرفه است. زنجیر پستانک مایا با طراحی هوشمندانه و قابلیت نصب آسان و سریع بر روی لباس کودک است و گیره مخصوص جهت نصب راحت با استفاده از یک دست را نیز دارد. زنجیر پستانک مایا برای جلوگیری از افتادن و گم شدن و در نتیجه آلوده شدن پستانک به گرد و خاک و انواع آلودگی ها و میکروب ها می شود. این محصول برای انواع پستانک ها از هر برندی مناسب می باشد. از آن جایی که پستانک وارد دهان کودک می شود باید از آن بیشترین مراقبت را به عمل آورد و داشتن یک زنجیر پستانک مناسب می تواند کودک را از بسیاری از بیماری ها در امان نگه دارد.

نکات لازم به ذکر:

یک هیچ گاه زنجیر پستانک مایا را به دور گردن کودک و نوزاد نیندازید و دومی آن که از جوشاندن این محصول پرهیز نمایید چرا که به بافت آن آسیب می زند.

شناسه محصول: 1006 دسته: ,

ویژگی ها

وزن 27 g
برند

maya

شماره بهره برداری 126/166527

بر اساس 0 رتبه

0.0 به طور کلی
0
0
0
0
0

اولین نفری باشید که نظر میدهید “زنجیر پستانک مایا”

هنوز رتبه دهی نشده است