[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

 

با نام خداوند متعال

طرح اولی راه اندازی فروشگاه اینترنتی در ۱۹ مهر ۱۳۹۸ با حضور پایه گزاران این فروشگاه مطرح و از آن پس مقدمات اجرای تصمیم اخذ شده، آغاز و اجرای عملی راه اندازی فروشگاه اینترنتی بروزلند از ۲۹/۰۸/۱۳۹۸ با طراحی  سایت و بار گزاری نهایی آن روی دامنه Brozland.ir آغاز شد.

فروش محصولات خودمان را با همکاری یک پخش و یک فروشگاه در زمینه محصولات آرایشی – بهداشتی و محصولات کودک و مادر و داروهای گیاهی آغاز کردیم که اولین قدم خود را محکم و با پشتوانه ای قوی برداشته تا بتوانیم جلب نظر هرچه بیشتر شما هموطن گرامی را به دنبال داشته باشیم.

بر آن هستیم تا با راه اندازی این فروشگاه اینترنتی به گونه ای قدم برداریم تا بین ما و شما در بهره مندی و کسب سود سهیم بوده و شرایط ویژه ای به وجود آید.

در صدد هستیم مقدماتی را فراهم کنیم که محصولات موجود در فروشگاه بروزلند را با اطمینان خاطر از جهت صحت و سلامت کالا و همچنین رضایت خاطر از لحاظ کیفیت و قیمت آن ، در اختیار شما قرار گیرد.

به واقع بر این باور هستیم که دوست و مشاور شما در امر خرید از محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی بروزلند بوده و حتی از خود شما بیشتر از منابع مالی شما محافظت می کنیم. تا خریدی مطمئن و به صرفه داشته باشید.

ما می دانیم که وقت شما برای شما بسیار گرانبهاست. پس شرایطی فراهم می کنیم که زمان پر ارزش را برای خرید ، بیهوده از دست ندهید . ما با تکیه بر یاری خدا ، اطمینان خاطری برای شما ایجاد خواهیم کرد.

سعی ما بر این است با تکیه به یاری خداوند و همت تیم حاضر، اطمینان خاطری خوشایند برای شما ایجاد کنیم.

ما باور داریم که اولین خرید شما از فروشگاه اینترنتی بروزلند ، پایان یک معامله نیست . بلکه آغاز یک تعهد برای ما و ایجاد رابطه دوستی با شماست.

ما به دنبال جلب اعتماد شما و پاسداری از آن هستیم. لذا در این راستا از هیچ اقدامی فروگذار نخواهیم بود.

به زودی تنوع اجناس را با محصولات متنوع افزایش خواهد یافت که در این راستا از نظرات بازدید کنندگان سایت حتما بهره خواهیم برد. چرا که ما صرفا محصولاتی را در اختیارتان قرار می دهیم که شما بخواهید.

اولین قدم در یک حرکت تجاری ، مشتری مداری است که ما نیز از این قائده مستنثا نبوده و این امر را در سر لوحه امور خود قرار داده و خواهیم داد. لذا به زودی برای رفاه بیشتر و رفع نیازهای بالفعل و بالقوه شما عزیزان اقداماتی که در برنامه کاری خود داریم ، به اجرا خواهیم گذاشت. پیشنهادات شما بهترین راهنمای ما برای ارائه خدمات بهتر و مفید تر ، خواهد بود.

فروشگاه اینترنتی بروزلند اولین اقدام از برنامه های پیش بینی شده گروه کاری و جوان « مسیحا » می باشد که به منصه ظهور در آمده است . برنامه ریزی های ما دارای چشم اندازی بزرگ و آرمانی والاست. لذا پشتیبانی شما عزیزان و ارائه پیشنهادات و نظرات و انتقادات از دل برآمده شما ، قدمهای ما را استوار و در پیمودن مسیر پر پیچ و خم آینده ، ما را یاری خواهد رساند.

گروه کاری « مسیحا » با صداقت و همدلی بسیار در کار خود جدی بوده و طبق تحقیقات و برنامه ریزی های انجام شده حرکت کرده و در طول مسیر از راهنمایی های صادقانه شما بهره های بیشماری خواهد برد.

با توکل بر خدا و یاری شما عزیزان ، خرید از فروشگاه اینترنتی بروزلند برای شما آرامش خاطر و لذتی وافر به ارمغان خواهد آورد.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]