فیکورس - fikores

پس از سال‌ها تجربه در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی، برند فیکورس از سال 1395 فعالیت خود را به صورت رسمی در ایران آغاز کرد. محصولاتی چون ادوپرفیوم، اسپری بدن، اسپری ضد تعریق، اسپری کودک و بادی اسپلش از پیشتازان این برند بوده که با کیفیت درجه یک و قیمت مناسب در بروزلند موجود است.

در اوج گرمای تابستان، زمانی که از شدت عرق نیمی از انرژی‌تان از دست رفته، یک رایحه‌ی خنک و دلپذیر می‌تواند انرژی از دست رفته شما را برگرداند. تنوع محصولات خوش‌بو کننده بدن فیکورس این امکان را به شما می‌دهد تا گزینه‌های بیشتری برای انتخاب داشته باشید.

اسپری‌های بدن، بادی اسپلش و اسپری‌های ضد تعریق، تنها بر روی پوست قابل استفاده هستند که تا 48 ساعت شما را خوش‌بو و معطر نگه می‌دارد. دقت داشته باشید که اکثر رایحه‌های آنان خنک و ملایم است تا به هنگام عرق کردن از بوی بد بدن‌تان جلوگیری شود.

برند فیکورس برای هر نوع سلیقه‌ای ادوپرفیوم زنانه و یا مردانه خاص و منحصربه فردی تولید کرده است که با استفاده از آن‌ها می‌توانید حضور خود را در هر مکانی که هستید پر رنگ‌تر کنید. از راحیه‌های خنک تا گرم با دوام بالا را از فیکورس بخواهید.

نمایش 1–16 از 81 نتیجه